Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
LED-valomoduuli 230V 0,4mA jälkiasennettava musta
| Paino (netto) | 0.016 |
| ETIM-luokka | EC000199 Merkkivalotarvike (asennuskaluste) |
| Sisältää lampun | kyllä |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisvirta | 0.0004 A |
| Virrankulutus | 0.4 mA |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.016 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.07 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |