Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vipupainikerunko sulkeutuvalla koskettimella, 2 tilakosketinta
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Asennussyvyys | 31 |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | yksittäispainike |
| Käyttötapa | keinukyktin |
| Toimintaperiaate | sähkömekaaninen |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Kontaktiton toiminta | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | ei |
| Sisältää lampun | ei |
| Merkinantolampulla | ei |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Kiinnitystapa | kynsi-/ruuvikiinnitys |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | muu |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Merkintä | ei ole |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 41.6 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70.8 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70.8 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 41.6 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 173 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.689 |
| Pakkauskoko 3 | 50 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.85 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 148.2 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.55 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.7029 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
