Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liitin, volta, QuickConnect, sininen vikavirtasuojille, 1 pakkaus=10 kpl
| Pituus (mm) | 185 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 165 |
| Porausreiän keskitetty etäisyys | 5 mm |
| Räjähdystestattu versio 'Ex e' | ei |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala ilman kaapelipäätettä | 1.5 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala ilman kaapelipäätettä | 25 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala kaapelipäätteellä | 1.5 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala kaapelipäätteellä | 25 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1.5 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 25 mm² |
| Mitoitusvirta In | 63 A |
| Kaapeliliitännän tyyppi 1 | plug-in liitäntä |
| Kaapeliliitännän tyyppi 2 | plug-in liitäntä |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Kiinnityspisteiden lukumäärä per napa | 5 |
| Rungon eristysmateriaali | muu |
| Käyttölämpötila-alue | -25 °C |
| Käyttölämpötila-alue | 40 °C |
| Leveys | 27 mm |
| Korkeus | 35 mm |
| Sulkulaatta vaaditaan | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 165 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.128 |
| Pakkauskoko 2 | 25 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.132 |
| Pakkauskoko 3 | 25 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.8 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 11520 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 114.2 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.672 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.95144 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
