Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikotelo uppo, volta, 3×12 moduulia, IP30, metallisella ovikehyksellä
| Pituus (mm) | 98 |
| Leveys (mm) | 348 |
| Korkeus (mm) | 630.5 |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Oven tyyppi | yksinkertainen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Signaalinläpäisevä ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Lukitus/kiinnitys | sylinteri |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräslevy/muovi |
| Upotussyvyys | 89 mm |
| Upotuskorkeus | 595 mm |
| Upotusleveys | 314 mm |
| Sisäsyvyys | 91.5 mm |
| Maadoitusliitinlohko | kyllä |
| Nollajohtoliitinlohko | kyllä |
| DIN-kisko | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| EMC-versio | ei |
| UV:n kestävä | kyllä |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 |
| Korkeus | 630.5 mm |
| Leveys | 348 mm |
| Syvyys | 98 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 650 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.283 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 640 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.348 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 39 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1170 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 169.572 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 22.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 28.1789 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
