Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ohjausliitin 7×1,5mm2 ohjauspiireille, valkoinen
| Paino (netto) | 0.14 |
| ETIM-luokka | EC001284 Yksi- tai moninapainen liitinrima |
| Porausreiän keskitetty etäisyys | 11 mm |
| Räjähdystestattu versio 'Ex e' | ei |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala ilman kaapelipäätettä | 1.5 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala ilman kaapelipäätettä | 6 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala kaapelipäätteellä | 1.5 mm² |
| Liitäntävalmiin hienolankaisen johtimen poikkipinta-ala kaapelipäätteellä | 6 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 1.5 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 6 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 8 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 8 mm² |
| Mitoitusvirta In | 63 A |
| Kaapeliliitännän tyyppi 1 | ruuviliitäntä |
| Kaapeliliitännän tyyppi 2 | ruuviliitäntä |
| Napojen lukumäärä | 7 |
| Kiinnityspisteiden lukumäärä per napa | 14 |
| Asennustapa | suora asennus |
| Rungon eristysmateriaali | muu |
| Käyttölämpötila-alue | -25 °C |
| Käyttölämpötila-alue | 40 °C |
| Leveys | 28 mm |
| Korkeus | 33 mm |
| Sulkulaatta vaaditaan | ei |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 282 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 116 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 171 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
| Pakkauskoko 2 | 25 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.05 |
| Pakkauskoko 3 | 25 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 1.34 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1110 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 196.52 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.344 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.90288 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
