Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Monitoimikellokytkin 4-kanavainen LCD-näytöllä ja Bluetooth-toiminnolla
| Pituus (mm) | 61.6 |
| Leveys (mm) | 71.6 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Kanavien lukumäärä | 4 |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Käyttöjännitteen taajuus | 50 Hz |
| Käyttöjännitteen taajuus | 60 Hz |
| Varakäyntiaika tunneissa | 87600 |
| Varakäyntiaika vuosissa | 10 |
| Tarkkuus per päivä | 0.25 s |
| Tekstiopastus näytössä | ei |
| Ulkoisesti ohjelmoitava | kyllä |
| Sisältää muistikortin | ei |
| 60 min. ohjelma | kyllä |
| 24 h ohjelma | kyllä |
| Viikko-ohjelma | kyllä |
| Vuosi-ohjelma | kyllä |
| Loma-ohjelma | ei |
| Impulssiohjelma | kyllä |
| Jaksotusohjelma | kyllä |
| Astro-ohjelma | kyllä |
| Satunnaisohjelma | ei |
| Käyttötuntilaskuri | ei |
| Verkkosynkronointi | kyllä |
| Kideohjattu | kyllä |
| Radio-ohjattu | ei |
| Radio-ohjattu (DCF77) | ei |
| GPS | ei |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin (NO/NC) |
| Kontaktien lukumäärä | 4 |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 | 1 min |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 2 | 1 min |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | kyllä |
| Käsikäyttöinen | kyllä |
| Ulkoinen painike, tulo | kyllä |
| Kytkennän esivalinta | kyllä |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC | 16 A |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 61.6 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.305 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.305 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.7 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 990 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 207.8 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 2 (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 5.76 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 23.8939 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |