Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valoisuusanturi uppoasennus hämäräkytkimille EEN10x ja monitoimikelloille EGNx00
| Pituus (mm) | 101 |
| Leveys (mm) | 24 |
| Korkeus (mm) | 24 |
| Leveys | 40 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Halkaisija | 20 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.066 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 98 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 41 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.064 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 216 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4.31 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1440 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1014 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 128.44 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |