Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Muuntaja 12VAC 8VA
| Paino (netto) | 0.31 |
| ETIM-luokka | EC001547 Soittokellomuuntaja |
| Ensiöjännite | 230 V |
| Toisiojännite 1 | 12 V |
| Enimmäislähtövirta | 8 A |
| Muuntajan tyyppi | standardi soittokellomuuntaja |
| Laajennettava | kyllä |
| Pituus | 90 mm |
| Leveys | 35.6 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 2 |
| Oikosulkusuojattu | kyllä |
| Lämpösuojattu | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.05 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
