Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Soittokello 12VAC 1 moduuli
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 18 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Nimellisjännite | 12 V |
| Virran tyyppi | AC |
| Virrankulutus | 0.33 A |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Äänenvoimakkuus | 85 dB |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelon pintakäsittely | käsittelemätön |
| Rungon väri | harmaa |
| Äänen tyyppi | jatkuva äänimerkki |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Sisäänrakennettu muuntaja | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.067 |
| Pakkauskoko 2 | 12 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.805 |
| Pakkauskoko 3 | 144 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 10.1 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 265.4 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.533 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.7527 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |