Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ovikellokumistin välipistorasia 10 soittoääntä ja merkkivalolla 230V, puht.valk.
| Pituus (mm) | 80 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 140 |
| Rungon väri | valkoinen |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Äänenvoimakkuus | 85 dB |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Virran tyyppi | AC |
| Asennustapa | muu |
| Langaton | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.07 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
