Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ovikellopakkaus ovikellopainike ja kumistin paristo 10 soittoääntä+vilkkuvalo
| Paino (netto) | 0.46 |
| ETIM-luokka | EC000131 Soittokello |
| Rungon väri | valkoinen |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Äänenvoimakkuus | 85 dB |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Nimellisjännitealue | 230 V |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Virran tyyppi | AC |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Langaton | kyllä |
| Kantama | 200 m |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 170 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 174 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 158 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 49 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.55 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 342 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 381 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 13.839 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
