Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Painike, avautuva kosketin, valaistu harmaa kiiltävä
| Pituus (mm) | 25.2 |
| Leveys (mm) | 55.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| Käyttötapa | keinukyktin |
| Vipujen määrä | 1 |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Valolla | kyllä |
| Merkinantolampulla | ei |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| RAL-numero (vastaava) | 7038 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Laitteen leveys | 55.5 mm |
| Laitteen korkeus | 55.5 mm |
| Laitteen syvyys | 24.1 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 13 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 56 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 24 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.45 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |