Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Peitelevy 2-osainen, Integro Flow, kiiltävä harmaa
| Pituus (mm) | 9 |
| Leveys (mm) | 119 |
| Korkeus (mm) | 59.5 |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Vaakayksiköiden määrä | 2 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 2 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7038 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Leveys | 119 mm |
| Korkeus | 59.5 mm |
| Syvyys | 9 mm |
| Asennusaukon koko | 42.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 158 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 86 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 21 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.026 |
| Pakkauskoko 2 | 2 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 168 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.044 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5520 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.219 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.26307 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
