Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Palonsuojakanava luokka E30 FWK 3E 50x60mm L=1,5m liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 1500 |
| Leveys (mm) | 100 |
| Korkeus (mm) | 88 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 88 mm |
| Ulkoleveys | 100 mm |
| Sisäkorkeus | 50 mm |
| Sisäleveys | 59 mm |
| Pituus | 1500 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 2950 mm² |
| Palonkestävien sivujen lukumäärä | 3 |
| Eriste | muu |
| Päällystys | teräs |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9016 |
| Tarkastuksen avaamisen myötä | kyllä |
| Kun laiteyhteys avautuu | ei |
| Osastointimahdollisuus | kyllä |
| Kiinnitysreiät pohjassa | kyllä |
| Suojavaruste | ruuvattava |
| Soveltuu tulo- ja poistoilmalle | ei |
| Soveltuu savukaasujen poistoon | ei |
| Sopii kaapelin suojaukseen | kyllä |
| Saksalainen hyväksyntä DIBt | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1500 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 14.32 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1560 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.32 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 36 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1600 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 760 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 545.52 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 27.3 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 30.51282 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |