Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Ulkokulma palonsuojakanavalle FWK 3E luokka E30 50x60mm liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 238 |
| Leveys (mm) | 238 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Kulma | 103 ° |
| Palonkestoluokka 1 - asennuskanava | 103 |
| Palonkestoluokka E - toimintavarmuus | 30 |
| Ulkokorkeus | 88 mm |
| Ulkoleveys | 100 mm |
| Sisäkorkeus | 50 mm |
| Sisäleveys | 59 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 2950 mm² |
| Päällystys | teräs |
| RAL-numero | 9016 |
| Osastointimahdollisuus | kyllä |
| Perforoitu pohja | kyllä |
| Suojavaruste | ruuvattava |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.84 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.84 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 710 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 209.32 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
