Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 1-osainen 33.5mm, 1930, puhtaanvalkoinen kiiltävä
| Paino (netto) | 0.072 |
| ETIM-luokka | EC000080 Pintakotelo uppoasennuskalusteille |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | ei |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Asennussuunta | vaakasuuntainen |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Asennus kanavan yli | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Iskunkestävyys | ei |
| Laitteen leveys | 88 mm |
| Laitteen korkeus | 86 mm |
| Laitteen syvyys | 36 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.072 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.81 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 365 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 3.655 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 90 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 110.72 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |