Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 1-osainen 41mm, Integro Flow, musta kiiltävä
| Pituus (mm) | 41 |
| Leveys (mm) | 59.5 |
| Korkeus (mm) | 59.5 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Laitteen leveys | 59.5 mm |
| Laitteen korkeus | 59.5 mm |
| Laitteen syvyys | 41 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 44 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.48 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 255 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.438 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.238 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.31937 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |