Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pintakojerasia 1-osainen 44mm, S.1, puhtaanvalkoinen matta
| Pituus (mm) | 44 |
| Leveys (mm) | 81.6 |
| Korkeus (mm) | 81.6 |
| Kokoonpano | kotelon pohja |
| Sopii kytkettäväksi modulaarisiin laitteisiin | ei |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | vaaka ja pysty |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää peitelevyn | ei |
| Asennus kanavan yli | ei |
| Liitettävissä kanavaan | kyllä |
| Kaapelin läpivienti | kyllä |
| Paikka holkkitiivisteelle | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 80 mm |
| Laitteen korkeus | 80 mm |
| Laitteen syvyys | 46 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 46 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 275 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 190 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.795 |
| Pakkauskoko 3 | 50 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.462 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.5871 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
