Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Pistorasia 1-osainen peitelevyllä, jousiliittimin, S.1, puhtaanvalkoinen matta
| Pituus (mm) | 32 |
| Leveys (mm) | 80.5 |
| Korkeus (mm) | 80.5 |
| Asennussyvyys | 31 |
| Aktiivisten kontaktien määrä (pyöreä) | 2 |
| Merkinantolampulla | ei |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Saranoitu kansi | ei |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Metalliväri | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | ei |
| Irrotus/vapautus-mekanismi | ei |
| Eristetty asennus | kyllä |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Ketjutusmahdollisuus | ei |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | ei |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 60 Hz |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Laitteen leveys | 80.5 mm |
| Laitteen korkeus | 80.5 mm |
| Laitteen syvyys | 32 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 31 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Rankoille käyttöolosuhteille (VDE:n mukaan) | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.084 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 245 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.943 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.127 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1280 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 302.54 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.667 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.8942 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |