Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Porrasvaloajastin monitoimi 30s – 10 min, 1 sulkeutuva kosketin 16A, 1 mod., QC
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Toiminto | elektroninen |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 1 |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1 | 230 V |
| Ohjausjännite 1:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 1:n taajuus | 60 Hz |
| Ohjausjännite 2 | 230 V |
| Ohjausjännite 2 | 230 V |
| Ohjausjännite 2:n tyyppi | AC |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 50 Hz |
| Ohjausjännite 2:n taajuus | 60 Hz |
| Mitoitettu kytkentävirta | 16 A |
| Maksimikytkentävirta (cos phi = 0.6) | 16 A |
| Päästöhidastusaika | 0.5 min |
| Päästöhidastusaika | 10 min |
| Lepovirta valopainikkeille (hehkulamppu) | 100 mA |
| Kytkentätapa | 3- ja 4-johdinkytkentä |
| Poiskytkentävaroitus | vilkkuva |
| Ylijännitesuojaustoiminto valittavissa | ei |
| Toistuva | jälkiasennettavissa |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännite | 230 V |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Maksimi hehkulamppukuorma | 2300 W |
| Loistelamppukuorma maks. | 3600 VA |
| Loistelamppukuorma (tuplapiirissä) maks. | 1000 VA |
| Loistelamppukuorma (rinnakkain kompensoituna) maks. | 1000 VA |
| Max. kytkentäteho LED | 400 W |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 20 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 108 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 96 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 23 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.082 |
| Pakkauskoko 3 | 108 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 217 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3456 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1018 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 243.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.15 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 42.574994 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |