Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Liiketunnistinpää 1.1m lisätoiminnoin S.1/B.x puhtaanvalkoinen matta
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Malli / Tyyppi | liiketunnistin |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Vakiovalosäätö | ei |
| HVAC-ohjaus | kyllä |
| Ketjutettava | kyllä |
| Soveltuu langattomaksi lähettimeksi | kyllä |
| Aliryömintäsuojaus | ei |
| Asennuskorkeus | 1.1 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 8 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 12 m |
| Vastearvon herkkyyden säätö | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | ei |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | ei |
| Himmennystoiminto valonsäädinrungolla | kyllä |
| Eläintunnistus | kyllä |
| Porraskäytävän valvonta | ei |
| Yhdistetty liiketunnistin/painonappikatkaisija | kyllä |
| Hakuvalolla | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Toiminnon valintakytkin | kyllä |
| Vähimmäispäälläoloaika | 10 s |
| Enimmäistyösykli | 0.5 min |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 180 ° |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.071 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 84 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1920 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.44 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 12.9031 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |