Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Radioliiketunnistinpää 2.2m lisätoiminnoin R.x musta kiiltävä
| Leveys (mm) | 58 |
| Korkeus (mm) | 58 |
| Väyläjärjestelmä KNX | ei |
| Väyläjärjestelmä KNX radio | kyllä |
| Väyläjärjestelmä radiotaajuus | ei |
| Väyläjärjestelmä LON | ei |
| Väyläjärjestelmä Powernet | ei |
| Muut väyläjärjestelmät | ei ole |
| Kaksisuuntainen radiotaajuus | kyllä |
| Malli / Tyyppi | liiketunnistin |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Väri | musta |
| RAL-numero (vastaava) | 9005 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Sisältää väyläliitynnän | kyllä |
| Ala-aseman sisääntulo | kyllä |
| Aliryömintäsuojaus | kyllä |
| Toiminnon valintakytkin | kyllä |
| Eläintunnistus | ei |
| Porraskäytävän valvonta | kyllä |
| Valoisuuden raja-arvo säädettävissä | kyllä |
| Opetustoiminto valoisuuden raja-arvolle | kyllä |
| Itseoppiva poiskytkentäviive | ei |
| Optimaalinen asennuskorkeus | 2.2 m |
| Tunnistusalueen maksimileveys | 6 m |
| Tunnistusalueen maksimipituus | 8 m |
| Pystysuuntainen havainnointikulma | 3 ° |
| Pystysuuntainen havainnointikulma | 45 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 90 ° |
| Vaakasuuntainen havainnointikulma | 180 ° |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Vähimmäispäälläoloaika | 1 s |
| Enimmäistyösykli | 180 min |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.068 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.1 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |