Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sovitekehys 50×50 tele/av-kalusteille, K.5, alumiini
| Leveys (mm) | 70.5 |
| Korkeus (mm) | 55.5 |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Saranoitu kansi | ei |
| Tilaa merkinnälle | ei |
| Lukittava | ei |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 56 mm |
| Laitteen syvyys | 7 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 11 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.001 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.103 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 16800 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| BIM-objektitiedosto Archicad | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.428 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.45017 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
