Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Telerasia 2xRJ45 AMP-liittimille 30°, 50×50, alumiini matta maalattu
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Kokoonpano | välirenkaan keskipeitelevy |
| Käyttö | modulaarinen jakkiliitin |
| Kiinnitysrengas | kyllä |
| Pölysuojakannella | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Painettava merkintä | tulostettava lisäkilpi kilvenpitimeen |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | lakattu |
| Pintamateriaali | matta |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Moduulien lukumäärä | 2 |
| Kiskoilla/jatkoilla | ei |
| Vedonpoistin | ei |
| Eristetty ruuviliitos | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Laitteen leveys | 71 mm |
| Laitteen korkeus | 71 mm |
| Laitteen syvyys | 23.4 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.034 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.43 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2800 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.393 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.4654 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
