Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Teholähde 230VAC / 24VDC 1A, 4 moduulia
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 72 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Ensimmäinen toisio lähtöjännite | 24 V |
| Ensimmäinen toisio lähtöjännite | 24 V |
| Enimmäislähtövirta 1 | 1 A |
| Toisiojännite säädettävä | ei |
| Nimellinen lähtöjännite 1 | 24 V |
| Nimellislähtövirta 1 | 1 A |
| Oikosulkukesto | kyllä |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 50 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, AC 60 HZ | 230 V |
| Mitoitussyöttöjännite, DC | 24 V |
| Mitoitussyöttöjännite, DC | 24 V |
| Ulostulojännite stabiloitu | kyllä |
| Energiankulutus | 16 VA |
| Lähtöteho | 15 W |
| Stabiloitu | kyllä |
| Sähköisen liitännän tyyppi | plug-in liitäntä |
| Kiskoasennus mahdollista | kyllä |
| Seinäasennus mahdollista | ei |
| Laajennettava | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 4 |
| Upotusleveys | 72 mm |
| Upotuskorkeus | 68 mm |
| Suora-asennus mahdollista | ei |
| Leveys | 72 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 64 mm |
| Soveltuu turvakäyttöön | ei |
| Turvaluokka SIL IEC 61508 | 1 |
| Suoritustaso EN ISO 13849-1 mukaan | taso a |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.21 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.225 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 355 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.49 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 864 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1090 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 294.68 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 4.55 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 11.7403 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (fin) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |