Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Telerasia 1xRJ45 Cat6A suojattu, valettu rasiarunko
| Leveys (mm) | 71 |
| Korkeus (mm) | 71 |
| Pinta-asennus | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Kanava-asennus | kyllä |
| Lattialaatikko-/lattian alainen asennus | kyllä |
| Kiinnitystapa | ruuvi |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Liittimen tyyppi | RJ45 8(8) |
| Kiskoilla/jatkoilla | kyllä |
| Liitinten lukumäärä | 1 |
| Kategoria | muu |
| Kytkentätapa | LSA |
| Suojatut väylät | kyllä |
| Suojattu kotelointi | kyllä |
| Erillinen maadoituslitin | ei |
| Tilaa merkinnälle | ei |
| Yhteensopiva kolmannen osapuolen kansien kanssa | kyllä |
| Erillisellä vääntösuojalla | ei |
| Kiinnitystapa suojayhteys | ruuvi |
| Liitäntäsuunta | vino |
| Pölysuojakannella | ei |
| Terminaalivastuksella | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Mekaaninen koodaus | ei |
| Merkinnän väri | kyllä |
| Laitteen leveys | 70.4 mm |
| Laitteen korkeus | 70.4 mm |
| Laitteen syvyys | 45 mm |
| Moduulien lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 70.4 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 70.4 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.13175 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 173 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 77 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.255686 |
| Pakkauskoko 3 | 40 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.59443 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1280 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 236.02176 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.689 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.8470000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
