Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Umpipeitelevy gallery 45 2M liikenteenvalkoinen kiiltävä
| Pituus (mm) | 24 |
| Leveys (mm) | 45 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Asennussyvyys | 29.5 |
| Malli / Tyyppi | muu |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | umpikansi |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | puristusasennus |
| Käyttötilan indikointi | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9016 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK02 |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Syvyys | 29.5 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 24 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.01 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 246 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 104 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 48 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.14 |
| Pakkauskoko 3 | 160 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 289 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 227 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.618 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5120 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 103.776 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.0589 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.08455 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
