Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Väännin kiertokytkimille ja painikkeille Glas, messinki kromattu
| Pituus (mm) | 17 |
| Leveys (mm) | 14 |
| Korkeus (mm) | 30 |
| Malli / Tyyppi | vipu |
| Merkintä/ilmaisu | ei ole |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | kytkin / painike |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | ei |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Materiaali | metalli |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | metallinen |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | alumiini |
| RAL-numero (vastaava) | 9006 |
| Merkintäalueella | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK07 |
| Leveys | 44695 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Syvyys | 17.1 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 67 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 62 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.024 |
| Pakkauskoko 2 | 180 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 6.612 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 5760 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 236.584 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.119 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.1477 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |