Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihevalvontarele epäsymmetria 3L+N 1vk 1 moduuli
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 87 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | ruuviliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Ulkoinen virtalähde tarpeellinen | ei |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Taajuusvalvonta | kyllä |
| Vaihevalvonta | kyllä |
| Alijännitetunnistus | ei |
| Ylijännitetunnistus | ei |
| Vaihesymmetrianvalvonta | kyllä |
| Jännitteen mittausalue | 161 V |
| Jännitteen mittausalue | 520 V |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.1 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 0.1 s |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Jännitetyyppi (käyttöjännite) | AC |
| Käyttöjännite 50 Hz | 230 V |
| Käyttöjännite 50 Hz | 230 V |
| Käyttöjännite 60 Hz | 230 V |
| Käyttöjännite 60 Hz | 230 V |
| Leveys | 17.5 mm |
| Korkeus | 87 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 216 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.29 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.817 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Tuotehallintapäällikkö, asennustarvikkeet ja komponentit
+358 40 825 5418 kari.parviainen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto