Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valokaarivikasuojakatkaisija AFDD + VV-JSK 1L+N 6kA B-13A 30mA tyyppi A 3M, QC
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 53.2 |
| Korkeus (mm) | 83 |
| Asennussyvyys | 70 |
| Laukaisukäyrä | B |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisvirta | 13 A |
| Nimellisjännite | 230 V |
| Mitoitettu katkaisukyky EN 60898 | 6 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Virranrajoitusluokka | 3 |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Juontava 0-napa | kyllä |
| Ylijänniteluokka | 3 |
| Ympäristön likaantumisaste | 2 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Upotussyvyys | 70 mm |
| Toimitukseen sisältyvä lisäyksikkö | paloturvakytkin |
| Kotelointiluokka (IP) | IP2X |
| Rakenteen koko (DIN 43880) | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 54 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.29 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 74 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 54 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.29 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.31 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1070 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 366.44 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.63 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 40.46758 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |