Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtakisko 2N poikkipinta 10 mm² suojille ARFxxxD apukoskettimella 10 moduulia
| Pituus (mm) | 28 |
| Leveys (mm) | 185 |
| Korkeus (mm) | 22 |
| Vaiheiden lukumäärä | 2 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Sopii laitteiden lukumäärälle | 4 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 185 mm |
| Katkaistavissa koon mukaan | kyllä |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 10.5 |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Sähköisen liitännän tyyppi | haarukka |
| Eristetty | kyllä |
| Mitoitussyöksyjännite | 4 kV |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 400 V |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | kyllä |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | kyllä |
| Väri | harmaa |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 185 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 28 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.072 |
| Pakkauskoko 2 | 50 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.58 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 420 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 97 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.31416 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 28.937594 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
