Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valokehys 1-osainen valkoinen valo 0,3mA 230VAC, W.1
| Pituus (mm) | 35 |
| Leveys (mm) | 82 |
| Korkeus (mm) | 80 |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Vaakayksiköiden määrä | 1 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 1 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pintamateriaali | matta |
| RAL-numero (vastaava) | 1013 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Leveys | 83 mm |
| Korkeus | 83 mm |
| Syvyys | 23 mm |
| Upotusleveys | 71 mm |
| Upotuskorkeus | 71 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.043 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 390 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 290 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.9218 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1920 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 118.4976 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
