Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Valvontarele jännite 3-vaiheinen 3x480V (L-L) 2xvk 8A vaihej./alij./vir. Hyst
| Pituus (mm) | 90 |
| Leveys (mm) | 52 |
| Korkeus (mm) | 64 |
| Sähköisen liitännän tyyppi | vipuliitäntä |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Jännitemittauksen alue | AC |
| Yksivaihealijännitevalvonta | kyllä |
| Kolmivaihealijännitevalvonta | kyllä |
| Yksivaiheylijännitevalvonta | kyllä |
| Kolmivaiheylijännitevalvonta | kyllä |
| Yksivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | kyllä |
| DC-alijännitevalvonta | ei |
| DC-ylijännitevalvonta | ei |
| DC-jännitehystereesivalvonta | ei |
| Min. säädettävä vetohidastus kytkettäessä | 0.1 s |
| Maksimi sallittu vetohidastus kytkettäessä | 10 s |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.1 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 10 s |
| Avautuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Leveys | 52 mm |
| Korkeus | 90 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.15 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Tuotehallintapäällikkö, asennustarvikkeet ja komponentit
+358 40 825 5418 kari.parviainen@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto
