Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Verhokiertokytkin 2-napainen 10A/250VAC keskiöl., R.classic, puht.valk. kiiltävä
| Pituus (mm) | 19 |
| Leveys (mm) | 114 |
| Korkeus (mm) | 95 |
| Sälekaihtimiin | kyllä |
| Rullaverhoille (sälerullain) | kyllä |
| Markiiseille | ei |
| Kokoonpano | peruselementti |
| Malli / Tyyppi | 2-napainen kytkin |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Käyttötapa | säätönuppi |
| Sähkölukituksella | kyllä |
| Mekaanisella lukituksella | ei |
| Mekaanisesti ohjattavissa | kyllä |
| Sähköisesti ohjattavissa | ei |
| Asennustapa | uppoasennus |
| Materiaali | muu |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Merkintäpaikka | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Laitteen halkaisija | 80 millimetri |
| Laitteen syvyys | 54.71 mm |
| Upotushalkaisija | 80 mm |
| Upotussyvyys | 32 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 35 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.114 |
| Pakkauskoko 2 | 36 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.92928 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 150.73696 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.996 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.1699 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
