Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Verkonvaihtokytkin 4-napainen 630A, pohjakiinnitys
| Paino (netto) | 13 |
| ETIM-luokka | EC000216 Kuormanerotin |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | kyllä |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 690 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 380 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 690 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 630 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-23, 400 V | 500 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 630 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 17 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 225 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 414 kW |
| Ehdollinen nimellisoikosulkuvirta Iq | 50 kA |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Lukittavissa | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP00 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 295 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 379 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 13.68 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 478 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 313 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 356 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 14.725 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 12 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
