Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtalohko 3-napainen 125A 30mA tyyppi A-HI
| Paino (netto) | 0.784 |
| ETIM-luokka | EC002297 Vikavirtalohko |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisjännitealue | 415 V |
| Nimellisvirta | 125 A |
| Mitoitusvikavirta asetettavissa | ei |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Säädettävä viive | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Vikavirran tyyppi | muu |
| Taajuus | 50 Hz |
| Mitoitettu eristysjännite Ui | 500 V |
| Syöksyjännitekestoisuus Uimp | 6 kV |
| Tehohäviö | 11.25 W |
| Liitettävä johdin, lanka | 10 mm² |
| Liitettävä johdin, lanka | 70 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 10 mm² |
| Liitettävä johdin, monisäikeinen | 50 mm² |
| Virhelaukaisusuojattu | kyllä |
| Ympäristön likaantumisaste | 3 |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | -25 °C |
| Ympäristön lämpötila käytön aikana | 60 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.83 |
| Pakkauskoko 2 | 8 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 236 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 138 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 89 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.785 |
| Pakkauskoko 3 | 8 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 375 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 244 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.72 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 192 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 153.984 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
