Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtasuojarele 30mA-10A viiveasettelulla, 3 moduulia
| Paino (netto) | 0.275 |
| ETIM-luokka | EC001021 Vikavirtasuoja tehokatkaisijalle |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 10 A |
| Maksimi vetohidastusaika | 3000 ms |
| Säädettävä viive | kyllä |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 230 V |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.272 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.285 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 14.13 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1158 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 362.12 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |