Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vikavirtasuojarele 30mA-30A viiveasettelulla, 50% ilm., LCD-näytöllä, 3 mod.
| Pituus (mm) | 70 |
| Leveys (mm) | 52.5 |
| Korkeus (mm) | 118 |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 50HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Ohjauksen mitoitussyöttöjännite AC 60HZ | 230 V |
| Mitoitusvikavirta | 0.03 A |
| Mitoitusvikavirta | 30 A |
| Maksimi vetohidastusaika | 5000 ms |
| Säädettävä viive | kyllä |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue | 230 V |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 90 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.245 |
| Pakkauskoko 3 | 36 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 864 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 243.8 |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 2.673 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 112.40716 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |