Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtakisko 3-napainen tappiliityntä 63A poikkipinta 10mm² 57 moduulia
| Paino (netto) | 0.433 |
| ETIM-luokka | EC000215 Vaihekisko |
| Vaiheiden lukumäärä | 3 |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Sopii laitteiden lukumäärälle | 56 |
| Jakoväli | 17.8 mm |
| Poikkipinta-ala | 10 mm² |
| Pituus | 1000 mm |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 63 A |
| Sähköisen liitännän tyyppi | nasta |
| Eristetty | kyllä |
| Soveltuu laitteille, joissa N-kisko | ei |
| Soveltuu laitteille, joissa apukytkin | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 52 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 1012 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 16 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.451 |
| Pakkauskoko 2 | 20 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 55 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 9.25 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 900 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.94208 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 87.319672 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
