Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kisko/kaapeliaukolla BG 1034 1600/5A 30VA luokka 1
| Pituus (mm) | 40 |
| Leveys (mm) | 135 |
| Korkeus (mm) | 160 |
| Malli / Tyyppi | kiinnitettävä virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 1600 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Toisionimellisteho | 30 VA |
| Energiankulutus | 11 W |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Ylijännitteen rajoitusluokka | FS 5 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | kyllä |
| Aukon korkeus | 85 mm |
| Aukon korkeus | 85 mm |
| Aukon leveys | 101 mm |
| Aukon leveys | 101 mm |
| Aukon halkaisija | 85 mm |
| Pikakiinnitys | kyllä |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 135 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.65 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 168 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 141 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 59 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.77 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 500 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |