Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Monimittari 3-vaihe, virtam., mittaus U, I, P, Q, S, 4M
| Pituus (mm) | 50 |
| Leveys (mm) | 73 |
| Korkeus (mm) | 67 |
| Virtamittari | kyllä |
| Loistehomittari | kyllä |
| Pyörimisnopeusmittari | ei |
| Taajuusmittari | kyllä |
| Pulssilaskuri | ei |
| Jännitemittari | kyllä |
| Tehomittari | kyllä |
| Jännitteenmittauksen sisääntulojen määrä | 4 |
| Virranmittauksen sisääntulojen määrä | 3 |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Syöttöjännite AC 50 Hz | 200 V |
| Syöttöjännite AC 50 Hz | 277 V |
| Syöttöjännite AC 60 Hz | 200 V |
| Syöttöjännite AC 60 Hz | 277 V |
| Taajuusmittausalue | 45 Hz |
| Taajuusmittausalue | 65 Hz |
| Etänäyttö | ei |
| Analogiatulojen lukumäärä | 7 |
| Tukee Ethernet protokollaa IEC 61850 | ei |
| Tukee OPC UA PubSub protokollaa | ei |
| Tukee PROFIBUS-protokollaa | ei |
| Tukee Modbus-protokollaa | ei |
| Tukee PROFINET IO -protokollaa | ei |
| Tukee muuta väyläprotokollaa | ei |
| Tarkastusraportti (Audit log) | ei |
| Turvallisuuspoikkeamien loki (Security event log) | ei |
| Verkkopalvelin HTTPS tiedonsiirrolla | ei |
| Leveys | 73 mm |
| Korkeus | 67 mm |
| Syvyys | 90 mm |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.21 |
| Pakkauskoko 2 | 24 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 97 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 82 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.272 |
| Pakkauskoko 3 | 24 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 366 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.514 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 576 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 179.336 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 67.97184 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
