Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kisko/kaapeliaukolla BG 613 1500/5A 5VA luokka 1
| Pituus (mm) | 44 |
| Leveys (mm) | 89.5 |
| Korkeus (mm) | 108.5 |
| Malli / Tyyppi | kiinnitettävä virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 1500 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Toisionimellisteho | 5 VA |
| Energiankulutus | 13.5 W |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Ylijännitteen rajoitusluokka | FS 5 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | kyllä |
| Aukon korkeus | 45 mm |
| Aukon korkeus | 45 mm |
| Aukon leveys | 65 mm |
| Aukon leveys | 65 mm |
| Aukon halkaisija | 45 mm |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 108 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 30 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.31 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.37 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 11.62 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 250 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1026 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 301.88 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |