Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kisko/kaapeliaukolla BG 1274 3000/5A 15VA luokka 1
| Pituus (mm) | 40 |
| Leveys (mm) | 159.5 |
| Korkeus (mm) | 198 |
| Malli / Tyyppi | kiinnitettävä virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 3000 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Toisionimellisteho | 15 VA |
| Energiankulutus | 23 W |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Ylijännitteen rajoitusluokka | FS 5 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | kyllä |
| Aukon korkeus | 72 mm |
| Aukon korkeus | 72 mm |
| Aukon leveys | 122 mm |
| Aukon leveys | 122 mm |
| Pikakiinnitys | kyllä |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 40 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.97 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 208 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 174 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 92 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.005 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 144 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |