Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Virtamuuntaja kisko/kaapeliaukolla BG 413 600/5A 5VA luokka 1
| Pituus (mm) | 30 |
| Leveys (mm) | 55 |
| Korkeus (mm) | 78 |
| Malli / Tyyppi | kiinnitettävä virtamuuntaja |
| Ensiönimellisvirta | 600 A |
| Toisionimellisvirta | 5 A |
| Toisionimellisteho | 5 VA |
| Energiankulutus | 4.2 W |
| Tarkkuusluokka | 1 |
| Ylijännitteen rajoitusluokka | FS 5 |
| Kalibroitu | ei |
| Kosketussuojalla | kyllä |
| Aukon korkeus | 28 mm |
| Aukon korkeus | 28 mm |
| Aukon leveys | 40 mm |
| Aukon leveys | 40 mm |
| Aukon halkaisija | 28 mm |
| Pikakiinnitys | kyllä |
| Kuparikiskolla | ei |
| Toisioliitäntä | ruuviliitäntä |
| Ensisijaisten sisääntulojen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 35 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.23 |
| Pakkauskoko 2 | 60 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.21 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 410 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 12.975 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 960 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 630 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 230.6 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |