Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Yhdistelmäylijännitesuoja T1+T2 3N Uc 350V Iimp 25kA Up 1.5kV TNC hälytyskosket.
| Pituus (mm) | 74 |
| Leveys (mm) | 107 |
| Korkeus (mm) | 95 |
| Jakelujärjestelmä DC | ei |
| Jakelujärjestelmä IT | ei |
| Jakelujärjestelmä TN | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-C | kyllä |
| Jakelujärjestelmä TN-C-S | ei |
| Jakelujärjestelmä TN-S | ei |
| Jakelujärjestelmä TT | ei |
| Muu jakelujärjestelmä | ei |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Salamaniskun impulssipurkausvirta (10/350) | 25 kA |
| Korkein jatkuva jännite AC | 350 V |
| Nimellisjännite AC | 400 V |
| Suojaustason jännite | 1.5 kV |
| Suojaustason jännite välillä L-N (vaihejännite – nolla) | 1.5 kV |
| Suojaustason jännite välillä N-PE | 1.5 kV |
| Jäännösvirran sammutuskyky | 25 kA |
| Ominaisenergia (W/R) | 160 kJ/Ohm |
| Asennustapa | DIN-kisko 35 mm |
| Varokealustan koko | 6 TE (rasterimitta) |
| Suurin poikkipinta-ala (yksittäinen, monisäikeinen) | 35 mm² |
| Suurin poikkipinta-ala (hienosäikeinen) | 35 mm² |
| Kaukomerkinanto | kyllä |
| Merkinanto laitteessa | optinen |
| Testiluokka | tyyppi 1 + 2 |
| Integroitu varmistussulake | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 1.244 |
| Pakkauskoko 2 | 7 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.24 |
| Pakkauskoko 3 | 7 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9.125 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 168 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 990 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 242 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (eng) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 12.555 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 13.16088 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
