FASESKINNE 2P 80A 12 MOD
| Weight (net) | 0.126 |
| ETIM-klasse | EC000215 Faseskinne |
| Antall faser | 2 |
| Antall poler | 2 |
| Egnet for antall enheter | 6 |
| Fordelingsmåling | 17.8 mm |
| Tverrsnitt | 16 mm² |
| Lengde | 210 mm |
| Kan kuttes i størrelse | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Isolert | Ja |
| Type merkespenning | 4.5 kV |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 400 V |
| Egnet for enheter med N-leder | Ja |
| Egnet for enheter med hjelpekontakt | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 230 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.127 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 50 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3500 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
