Jordfeilautomat 30mA, C-kar, 2x13A, 10kA, type A
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 87 |
| Installasjonsdybde (mm) | 68 |
| Antall beskyttede poler | 2 |
| Merkespenning | 230 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 4000 kV |
| Merkestrøm | 13 A |
| Nominell feilstrøm | 0.03 A |
| Lekkasjestrømtype | A |
| Energibegrensningsklasse | 3 |
| Nominell brytekapasitet etter IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nominell kortslutningskapasitet lcn iflg. EN 61009-1 | 10 kA |
| Utkoblingskarakteristikk | Ikke forsinket |
| Spenningstype | AC |
| Frekvens | 50 Hz |
| Utløsningskarakteristikk | C |
| Medkoblende nulleder | Nei |
| Med forriglingsmekanisme | Nei |
| Overspenningskategori | 3 |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 40 °C |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Innfelt montasje | Nei |
| Beskyttelse mot feilutløsing | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 1.5 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 25 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 1.5 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 16 mm² |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.231 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
