FASESKINNE 3P 80A 57 MOD
| Lengde (mm) | 1010 |
| Bredde (mm) | 20 |
| Høyde (mm) | 29 |
| Antall faser | 3 |
| Antall poler | 3 |
| Egnet for antall enheter | 19 |
| Fordelingsmåling | 17.8 mm |
| Tverrsnitt | 16 mm² |
| Lengde | 1000 mm |
| Kan kuttes i størrelse | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 57 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Isolert | Ja |
| Type merkespenning | 4.5 kV |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 400 V |
| Egnet for enheter med N-leder | Nei |
| Egnet for enheter med hjelpekontakt | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1010 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 29 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.8 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 1075 |
| M-pak Bredde (mm) | 115 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 7.72 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 800 |
| T-pak Lengde (mm) | 1240 |
| T-pak Bredde (mm) | 840 |
| T-pak Høyde (mm) | 1200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
