Jordfeilautomat 30mA, B-kar, 1+N 13A, 6kA, type A
| Lengde (mm) | 73 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 87 |
| Installasjonsdybde (mm) | 68 |
| Poltall (totalt) | 2 |
| Merkespenning | 240 V |
| Merkestrøm | 13 A |
| Nominell feilstrøm | 0.03 A |
| Lekkasjestrømtype | A |
| Energibegrensningsklasse | 3 |
| Spenningstype | AC |
| Frekvens | 50 Hz |
| Utløsningskarakteristikk | B |
| Overspenningskategori | 3 |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 68 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.232 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 98 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.224 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 316 |
| D-pak Høyde (mm) | 211 |
| D-pak Vekt (kg) | 13.98 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| T-pak Vekt (kg) | 355.952 |
| Typegodkjenning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
