Faseskinne L1-N, L2-N, L3-N 57 mod 16mm2 80A
| Lengde (mm) | 21.5 |
| Bredde (mm) | 3.5 |
| Høyde (mm) | 2 |
| Antall faser | 3 |
| Antall poler | 4 |
| Egnet for antall enheter | 3 |
| Fordelingsmåling | 17.8 mm |
| Tverrsnitt | 16 mm² |
| Lengde | 215 mm |
| Kan kuttes i størrelse | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Isolert | Ja |
| Type merkespenning | 4 kV |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 400 V |
| Egnet for enheter med N-leder | Ja |
| Egnet for enheter med hjelpekontakt | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 240 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.3 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 25 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 133 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.126 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2800 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1120 |
| T-pak Vekt (kg) | 474.92 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
